Showtec Shooter 180 Комплект з 5-ти прожекторів зі змінним кутом нахилу, управління: DMX, звук
12 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46000
Showtec Shooter 180- це освітлювальний масив з 5 незалежно керованими Led прожекторами.
Кожен прожектор обладнаний яскравим чотирьохкольоровим світлодіодом для різних можливостей змішування кольорів.
Shooter 180 може працювати автономно з власної панеллю керування або управлятися по DMX.
До 4 приладів Shooter 180 можуть бути з'єднані один з одним в один прилад, створюючи феєричні ефекти в режимі master/slave.
Характеристики:
керування:
Дисплей: РК-дисплей
Режими: DMX, авто, звук, master/slave
Канали DMX: 14/34 каналу
Діапазон нахилу: 90°, 180°, 270°
Джерело світла: Світлодіоди: 5 x 12 Вт RGBW
Колірна гамма: 16,7 млн. адитивних кольорів
Кут променя: 5°
Диммер: 0-100%
Електричні характеристики:
Електроживлення: 100-240 В, 50/60 Гц
енергоспоживання: 175 Вт
Фізичні характеристики:
Розміри: 712 х 113 х 243 мм
Вага: 8 кг
Корпус: чорний пофарбований метал і пластик ABS
Підключення: 3-pin XLR, вхід/вихід IEC
Охолодження: Примусове Клас IP: IP-20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Showtec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Габаритні розміри | 712 х 113 х 243 мм |
| Діммер | 0-100% |
| Кількість каналів DMX | 14, 34 |
| Потужність | 175 Вт |
| Протокол управління | DMX512 |
| Кут променя | 5 ° |
| Рівень захисту | IP20 |
- Ціна: 12 500 ₴



