Showtec Kanjo Wash RGB 7x3W Світлодіодна голова (wash) з повним оборотом, 7х3Вт RGB світлодіодів
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45000
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Showtec Kanjo Wash RGB 7x3W - це компактний, доступний і надійний світловий прилад, який підходить для клубів, дискотек, барів.
Він оснащений 7 світлодіодами RGB і спеціально розробленими оптичними лінзами.
Завдяки компактним розмірам в поєднанні з лінзами 25 градусів Kanjo Wash RGB підходить для приміщень з низькими стелями.
Характеристики:
Режим керування: Авто / програмні установки, головний / підпорядкований, DMX
Канали DMX: 8, 14 каналів
Панорама : 540 °
Нахил: 180 °
Дозвіл панорамування / нахилу: 8/16 біт
Світлодіодна система: 7 світлодіодів RGB 3-в-1, 3 Вт
Диммер: 0-100%
Стробоскоп: 0-20 Гц
Кут розкриття променя: 25 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Showtec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Габаритні розміри | 169 x 156 x 267 мм |
| Діммер | 0-100% |
| Кількість каналів DMX | 8, 14 |
| Потужність | 43 Вт |
| Протокол управління | DMX512 |
| Кут променя | 25 ° |
| Рівень захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴



