Спектральна лампа Osram HG/100 0,6-1A Pico Spektral
Використовується для генерації лінійних спектрів інертних газів і парів металів з високою спектральною яскравістю і чистотою. Може експлуатуватися тільки в поєднанні з послідовно включеним дроселем U21905.
Характеристики лампыOsram HG/100 0,6-1A Pico Spektral:
- Потужність ; 22 W;
- Цоколь ; PICO9;
- Напруга ; 45 V;
Застосування лампи Osram HG/100 0,6-1A Pico Spektral:
- оптика, фотофизика, спектроскопія;
- хімічна інженерія і медицина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Потужність | 22 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Діаметр | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300231310 |
| Тип лампи | Спектральна |
| Цоколь | PIC09 |
| Напруга | 45 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 874 ₴



