Спектральна лампа Osram CD/10. Використовується для генерації лінійних спектрів інертних газів і парів металів з високою спектральною яскравістю і чистотою. Може експлуатуватися тільки в поєднанні з послідовно включеним дроселем U21905.
Потужність 15 ватт. Цоколь – PICO9. Напруга – 30 вольт.
Застосування Osram CD/10
– оптика, фотофизика, спектроскопія;
– хімічна інженерія і медицина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 15 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300210353 |
| Тип лампи | Спектральна |
| Цоколь | PIC09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 317 ₴



