Низьковольтна безгалогенная лампа Osram 8017 15W 6V B15d. Використовується для оснащення обладнання науково-технічної галузі і кінопроекторів.
Потужність 15 ватт. Цоколь – BA15d. Термін служби – 1 000 годин.
Застосування Osram 8017
- кінопроектори;
- медичне обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300017327 |
| Цоколь | BA15d |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴



