OSRAM 64346 100W G6.35 Галогенна лампа з регулюванням струму для аеропортів
Для освітлення аеродромів та злітних смуг у всьому світі широко застосовуються галогенові лампи Osram. Без перерви вони забезпечують безпеку під час зльотів та посадок повітряних суден, створюють умови для переміщення наземного транспорту та усувають перешкоди для персоналу.
Потужність - 100 вт. Світловий потік -2 300 люмен. Термін служби - 1 200 годин.
Застосування Osram 64346:
- світлосигнальне обладнання для злітно-посадочних смуг;
- освітлення руліжних доріжок;
- система посадкових вогнів аеродрому.
Особливості аеропортових ламп
- інфрачервоне випромінювання забезпечує видимість в найгірших умовах;
- підтримує керування яскравістю;
- миттєве запалення;
- стабільний світловий потік без мерехтіння на протязі всього терміну експлуатації.
Техніка безпеки при роботі з галогенними лампами для аеропортів
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Інтенсивне виділення тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 2300 лм |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | G6.35 |
| Термін служби ламп | 1200 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321106384 |
| Рефлектор | False |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Діаметр | 13.5 мм |
| Довжина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴



