OSRAM 64340 100W R7S-15 Галогенна двоцокольна лампа з регулюванням струму для аеропортів
Для освітлення аеродромів та злітних смуг у всьому світі широко застосовуються галогенові лампи Osram. Без перерви вони забезпечують безпеку під час зльотів та посадок повітряних суден, створюють умови для переміщення наземного транспорту та усувають перешкоди для персоналу.
Потужність - 100 вт. Термін служби - 1 000 годин.
Застосування Osram 64340:
- світлосигнальне обладнання для злітно-посадочних смуг;
- освітлення руліжних доріжок;
- система посадкових вогнів аеродрому.
Особливості аеропортових ламп
- інфрачервоне випромінювання забезпечує видимість в найгірших умовах;
- підтримує керування яскравістю;
- миттєве запалення;
- стабільний світловий потік без мерехтіння на протязі всього терміну експлуатації.
Техніка безпеки при роботі з галогенними лампами для аеропортів
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Інтенсивне виділення тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 2170 лм |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | R7s |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300017266 |
| Максимальна колірна температура | 2900 К |
| Рефлектор | False |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 65.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴



