OSRAM 64319 A 45-15 PK30D Галогенна лампа з регулюванням струму для аеропортів
Для освітлення аеродромів та злітних смуг у всьому світі широко застосовуються галогенові лампи Osram. Без перерви вони забезпечують безпеку під час зльотів та посадок повітряних суден, створюють умови для переміщення наземного транспорту та усувають перешкоди для персоналу.
Потужність - 45 вт. Світловий потік -800 люмен. Термін служби - 1 500 годин.
Застосування Osram 64319:
- світлосигнальне обладнання для злітно-посадочних смуг;
- освітлення руліжних доріжок;
- система посадкових вогнів аеродрому.
Особливості аеропортових ламп
- інфрачервоне випромінювання забезпечує видимість в найгірших умовах;
- підтримує керування яскравістю;
- миттєве запалення;
- стабільний світловий потік без мерехтіння на протязі всього терміну експлуатації.
Техніка безпеки при роботі з галогенними лампами для аеропортів
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Інтенсивне виділення тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип лампи | Галогенна |
| Термін служби ламп | 1500 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321345554 |
| Цоколь | PK30d |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Рефлектор | False |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Напруга | 6.8 В |
| Діаметр | 13.5 мм |
| Довжина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴



