Osram Thera Red 150W 240V PAR38 E27 Інфрачервона лампа
Використовується для випромінювання тепла.
Характеристики лампи:
- Потужність-150 Вт;
- Тип цоколя-Е27;
- Напруга-240 В;
- Термін служби - 5000 годин.
Сфера застосування:
- інфрачервоні сауни, басейни та солярії;
- догляд за тілом, оздоровлення, косметичні процедури;
- зональний обігрів терас, веранд, кафе, ресторанів;
- догляд за тваринами та птахами.
Особливості ламп Osram Thera Red:
- колба із загартованого скла;
- стандартний цоколь Е27;
- інтенсивна тепловіддача відразу після включення завдяки спеціальному параболічному рефлектору.
Не забувайте:
- застосовуйте лампу лише у спеціально розроблених для неї пристроях;
- ультрафіолетове випромінювання при недотриманні техніки безпеки може стати причиною запалення епідермісу шкіри, опіків та розвитку кон'юнктивіту;
- різні види мікроорганізмів мають різний ступінь стійкості до ультрафіолетового випромінювання;
- термін служби лампи залежить від якості ЕПРА, напруги та кількості циклів включення;
- при вологості понад 80% дія ультрафіолетового випромінювання падає на величину до 30%;
- запиленість ламп та обладнання знижує ефективність ультрафіолетового потоку;
- УФ- випромінювання впливає на фізико-хімічні властивості органічних матеріалів;
- якщо ви випадково розбили ультрафіолетову лампу, ретельно зберіть усі уламки, одягнувши гумові рукавички, промийте поверхні з якими контактували уламки та провітріть приміщення;
- ультрафіолетові лампи потребують спеціальної утилізації.
Завдяки широкому асортименту, ми зможемо запропонувати аналог для будь-якого пристрою.
Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте і наші спеціалісти нададуть Вам професійну консультацію.
Як офіційний дистриб'ютор компанії Osram в Україні, ми пропонуємо лише оригінальну та якісну продукцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | США |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Так |
| Тип лампи | Інфрачервона |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 122 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321392213 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴



