Supratec 400-241 HTC 230V R7s ультрафіолетова лампа
2 532 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321694676
OSRAM SUPRATEC HTC 400-241 230V R7S 25X1 Ультрафіолетова лампа високого тиску
Лампи Osram серії SUPRATEC HTC випускаються у двоцокольному виконанні та належать до ламп спеціального призначення. Ці лампи мають широке коло застосування у промисловості, сільському господарстві, медицині. В умовах сучасних технологічних вимог ультрафіолетові лампи високого тиску Osram серії SUPRATEC HTC використовуються у хімічній промисловості, поліграфії, деревообробці та інших галузях виробництва.
Характеристики лампи Osram SUPRATEC HTC 400-241:
- Потужність - 400 Вт;
- Тип цоколя-R7s;
- Термін служби - 1000 годин.
Сфера застосування:
- затвердіння пластику та клейових сумішей;
- сушіння фарб та лаків;
- опромінення діазотипної плівки та друкованих матриць;
- штучне старіння матеріалів;
- збудження люмінесценції.
Особливості ламп серії Osram SUPRATEC HTC:
- не виділяється озон під час роботи лампи;
- низький вміст ртуті;
- завдяки спеціальному покриттю збільшено термін служби;
- прозора колба лампи.
Не забувайте:
- застосовуйте лампу лише у спеціально розроблених для неї пристроях;
- ультрафіолетове випромінювання при недотриманні техніки безпеки може стати причиною запалення епідермісу шкіри, опіків та розвитку кон'юнктивіту;
- різні види мікроорганізмів мають різний ступінь стійкості до ультрафіолетового випромінювання;
- термін служби лампи залежить від якості ЕПРА, напруги та кількості циклів включення;
- при вологості понад 80% дія ультрафіолетового випромінювання падає на величину до 30%;
- запиленість ламп та обладнання знижує ефективність ультрафіолетового потоку;
- УФ-випромінювання впливає на фізико-хімічні властивості органічних матеріалів;
- якщо ви випадково розбили ультрафіолетову лампу, ретельно зберіть усі уламки, одягнувши гумові рукавички, промийте поверхні з якими контактували уламки та провітріть приміщення;
- ультрафіолетові лампи потребують спеціальної утилізації.
Завдяки широкому асортименту, ми зможемо запропонувати аналог для будь-якого пристрою.
Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте і наші спеціалісти нададуть Вам професійну консультацію.
Як офіційний дистриб'ютор компанії Osram в Україні, ми пропонуємо лише оригінальну та якісну продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Цоколь | R7s |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321694676 |
- Ціна: 2 532 ₴



