Osram 64638 HLX 100W 24V G6.35 40X1 Галогенна низьковольтна лампа
Галогенна лампа є аналогом лампи розжарювання, в колбу якої додані пари галогенів. Оборотний цикл галогенової лампи перешкоджає осадженню вольфраму на колбі.
Лампа Osram 64638 HLX - це капсульна лампа 24v 100w, яка випромінює яскраве світло з постійною колірною температурою. Крім того, вона екологічно безпечна, відрізняється простотою використання та допускає регулювання яскравістю.
Характеристики лампи Osram 64638 HLX 24V 100W G6.35 40X1:
- Потужність – 100 Вт;
- Напруга – 24 В;
- Тип цоколя – G6.35;
- Максимальна колірна температура – 3100 К;
- Світловий потік – 2900 лм;
- Відстань до центру світіння – 30 мм;
- Термін служби – 300 год;
- Діаметр лампи – 13 мм;
- Довжина лампи – 50 мм;
- Рефлектор – ні;
- Димування – так;
- Положення горіння – будь-яке.
Обираючи лампу 64638 версії XENOPHOT® ви отримуєте:
- ксенон замість криптону в якості газу, що наповнює колбу;
- збільшений на 10% світловий потік за такої ж споживаної потужності;
- миттєве увімкнення освітлення;
- лампу з можливістю регулювання яскравості за допомогою димера;
- капсульну лампу 24v 100w з цоколем G6.35 та з пролонгованим терміном служби до 300 годин, завдяки постійному оновленню спіралі розжарювання;
- яскравість лампи, яка не вичерпується протягом усього терміну служби, оскільки не відбувається почорніння колби;
- більше світла завдяки вищій світловій віддачі;
- лампу європейської якості, створену німецькими інженерами компанії Осрам з досвідом понад 100 років.
Сфери застосування:
- лампи для спеціальних світильників;
- волоконна оптика для медичних цілей;
- для відео- та фотозйомки.
Не забувайте:
- галогенові лампи під час роботи розігріваються до пожежонебезпечної температури;
- не беріть лампи голими руками - це може призвести до порушення роботи лампи та її руйнування;
- під час встановлення лампи у пристрій необхідно використовувати рукавички або серветку;
- при випадковому забрудненні слід акуратно протерти колбу тканиною, що не залишає волокон, наприклад мікрофіброю зі спиртом;
- при монтажі галогенної лампи слід виключити можливість контакту з предметами та корпусом приладу, що знаходяться поблизу;
- при використанні димеру потрібно періодично включати лампу на повну потужність, заявлену виробником, аби випарувати осад, що накопичується на внутрішній частині колби;
- ці лампи не містять шкідливих речовин і не завдають шкоди навколишньому середовищу, тому їх можна утилізувати у звичайний спосіб;
- обираючи аналог зверніть увагу на вказаний виробником показник положення горіння;
- спеціальні галогенні лампи вимагають певного розташування в прожекторі або приладі;
- якщо вам необхідна лампа з кcеноном, шукайте маркування HLX на пакуванні.
Якщо ви маєте питання, зателефонуйте і наші спеціалісти нададуть вам професійну консультацію.
Як офіційний дистриб'ютор компанії Osram в Україні, ми пропонуємо лише оригінальну та якісну продукцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 24 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G6.35 |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300283050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴



