XBO R300W/60C 16V OFR 2X1 ксенонова лампа
53 633 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321137722
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM XBO R 300W/60C 16V OFR 2X1 Лампа ксенонова короткодугова медичного призначення
. Застосовується в медицині.
- Потужність ; 250-300 ват.
- Світловий потік ; 1 500 люмен.
- Колірна температура ; 6000K.
- Термін служби ; 1 000 годин.
Застосування ламп Osram XBO R 300W/60 C OFR
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- використання в медичних оптоволоконних системах (ендоскопія);
- хірургічна, діагностичнаі інспекційна мікроскопія.
Особливості ксенонових газорозрядних ламп Osram XBO
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка керуванням яскравістю;
- колірна температура властива денного світла протягом усього терміну роботи лампи;
- високий індекс передачі кольору: Ra > 95;
- безперервний спектр у видимому діапазоні;
- не виділяється озон.
Техніка безпеки при роботі з лампами Osram XBO
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, лампи XBO повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 300 Вт |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Напруга | 16 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321137722 |
| Цоколь | Any |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 82.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 633 ₴



