XBO R181W/45 C 2X1 ксенонова лампа
44 153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4050300450872
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM XBO R 181W/45 C 2X1 Лампа ксенонова короткодугова медичного призначення
Потужність – 150-210 ват. Світловий потік – 800 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 500 годин.
Застосування Osram XBO R 181W/45 C
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- використання в медичних оптоволоконних системах (ендоскопія);
- хірургічна, діагностична, і інспекційна мікроскопія.
Особливості ксенонових газорозрядних ламп
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка керування яскравістю;
- колірна температура властива денного світла протягом усього терміну роботи лампи;
- високий індекс передачі кольору: Ra > 95;
- безперервний спектр у видимому діапазоні;
- не виділяється озон.
Техніка безпеки при роботі з лампами XBO
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, лампи XBO повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 180 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Напруга | 12.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300450872 |
| Цоколь | Any |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 153 ₴



