OSRAM XBO 150W/CR OFR 10X1 Лампа ксенонова короткодугова медичного призначення
Потужність – 125-180 ват. Світловий потік – 2 900 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 3 000/1 200 годин в залежності від положення лампи.
Застосування Osram XBO 150W/CR OFR
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- використання в медичних оптоволоконних системах (ендоскопія);
- хірургічна, діагностична, і інспекційна мікроскопія.
Особливості ксенонових газорозрядних ламп
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка димиирования;
- колірна температура властива денного світла протягом усього терміну роботи лампи;
- високий індекс передачі кольору: Ra > 95;
- безперервний спектр у видимому діапазоні;
- не виділяється озон.
Техніка безпеки при роботі з лампами XBO
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, лампи XBO повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 15 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300508788 |
| Цоколь | SFc124 (+) SFcX124 (-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 314 ₴



