Osram HXP R120W/45C VIS Ртутна короткодугова лампа
42 834 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4050300882772
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ртутна короткодугова лампа Osram HXP R 120 W/45 C VIS . Застосовується в медицині.
Потужність – 120 ват. Напруга – 60-90 вольт. Термін служби – 2 000 годин.
Застосування Osram HXP R 120 W/45 C VIS
- освітлення для аналізу та діагностики при вивченні молекулярної структури;
- хірургічна, діагностична, і інспекційна мікроскопія.
Особливості короткодуговых ламп HXP
- еліптичний рефлектор для ефективної фокусування світла;
- великий термін служби;
- підвищена яскравість.
Техніка безпеки при роботі з ртутними лампами короткодуговыми
Лампи серії HXP можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 60 В |
| Рефлектор | Так |
| Тип лампи | Ртутна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 67 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300882772 |
| Цоколь | Any |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 834 ₴



