OSRAM HBO 100W/2 10X1 Лампа ртутна короткодугова медичного призначення
Є ртутної короткодуговой лампою двохцокольному виконанні.
Важливою відмінною особливістю лампи Osram HBO 100W/2, що визначає сферу її застосування, є багатолінійний спектр.
Конструктивними перевагами, втіленими в моделі Osram HBO 100W/2 є висока потужність випромінювання в широкому спектрі як УФ, так і видимомого діапазону і дуже високий для такої потужності світловий потік.
Сферою застосуванняOsram HBO 100W/2
Є такі медичні пристрої, як
- ендоскопи
- мікроскопи
- підсвічування різних світловодів
- УФ - терапія
Характеристики лампи Osram HBO 100W/2:
- тип лампи: двухцокольна
- тип цоколя: анод SFa9-2 катод SFa7.5-2
- напруга: 17...25
- потужність: 100 Вт
- сила світла: 260 кд
- світловий потік: 2200 лм
- ресурс лампи: 200 годин
- діаметр: 10 мм
- довжина: 82 мм
Техніка безпеки при роботі з ртутними лампамиOsram HBO
Через ультрафіолетове випромінювання, високої яскравості і високого внутрішнього тиску (в гарячому стані) лампи можуть використовуватися тільки в закритих корпусах, спеціально розроблених для цієї мети.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора OSRAM в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Тип лампи | Ртутна |
| Потужність | 100 Вт |
| Термін служби ламп | 200 годин |
| Рефлектор | Ні |
| Напруга | 17 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300507095 |
| Цоколь | SFa92 (+) SFa7.52 (-) |
- Ціна: 12 342 ₴






