

HBO 50W/L2 34V ртутна короткодугова лампа
10 807 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4050300507118
OSRAM HBO 50W/AC 34V 10X1 L2 Лампа ртутна короткодугова медичного призначення
Є ртутною короткодуговою лампою у двоцокольному виконанні.
Важливою особливістю лампи Osram HBO 50W/L2 34V, що визначає сферу її застосування є багатолінійний спектр.
Конструктивними перевагами, втіленими в моделі Osram HBO 50W/L2 34V є висока потужність випромінювання у широкому спектрі як УФ, так і видимого діапазону і дуже високий для такої потужності світловий потік.
Сферою застосуваннялампиOsram HBO 50W/L2 34V
Є такі медичні пристрої:
- ендоскопи
- мікроскопи
- підсвічування різних світловодів
- УФ- терапія
Характеристики лампи Osram HBO 50W/L2 34V:
- тип лампи: двуцокольна
- тип цоколя: анод SFa6-2, катод SFa6-2
- напруга: 34…39 В
- потужність: 50 Вт
- сила світла: 230 кд
- світловий потік: 2000 лм
- ресурс лампи: 100 годин
- количество в упаковке: 10 шт.
- діаметр: 10 мм
- довжина лампи: 53 мм
Техніка безпеки під час роботи з ртутними лампами Osram HBO
Через ультрафіолетове випромінювання, високу яскравість і високий внутрішній тиск (у гарячому стані) лампи можуть використовуватися тільки в закритих корпусах, спеціально розроблених для цієї мети.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора OSRAM в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 34 В |
| Тип лампи | Ртутна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 100 годин |
| Рефлектор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300507118 |
| Цоколь | SFa62 (+) SFa62 (-) |
- Ціна: 10 807 ₴



