OSRAM STUDIOLINE 55W/5600 K 2G11 Лампа люмінесцентна
Застосовується в кіновиробництві та телебаченні.
Потужність – 55 вт. Світловий потік – 3 800 люмен. Колірна температура – 5600K. Термін служби – 8 000 годин.
Застосування Osram Studioline:
- зйомка фільмів;
- зйомка TV передач.
Особливості люмінесцентних студійних ламп:
- мале тепловиділення;
- сумісність з галогенними лампами і серією HMI.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна колірна температура | 5600 К |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга | 100 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | 2G11 |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300575278 |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴



