Osram Xstage 3000W OFR Лампа ксенонова
Застосовується у сфері розваг та ТБ.
Характеристики лампи Osram Xstage 3000W OFR
- Потужність - 3000 ватт;
- Світловий потік - 140000 люмен;
- Колірна температура - 6000K;
- Термін служби - 1000 годин;
Застосування лампи Osram Xstage 3000W OFR
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості ксенонових ламп Xstage
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача та ефективність;
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка керування яскравістю;
- міцний цоколь.
Техніка безпеки при роботі з ксеноновими лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, ксенонові лампи Xstage повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 3000 Вт |
| Напруга | 30 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Рефлектор | Ні. |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321288837 |
| Цоколь | SFaX279.5 (+) SFc2827 (-) |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 140000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 941 ₴



