Osram Xstage 2000W OFR Лампа ксенонова
Потужність – 2 000 ватт. Світловий потік – 80 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 1000 годин.
Застосування Osram Xstage
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості ксенонових ламп Xstage
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача та ефективність;
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка керування яскравістю;
- міцний цоколь.
Техніка безпеки при роботі з ксеноновими лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, ксенонові лампи Xstage повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 23 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Рефлектор | Ні. |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321288820 |
| Цоколь | SFaX279.5 (+) SFc2827 (-) |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 415 ₴



