OSRAM M-SHARXS HTI 2000W/D10/60 SFC155 VS1 Лампа металогалогенна короткодугова
Потужність – 2 000 ватт. Світловий потік – 200 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 750 годин.
Застосування Osram Maxi SharXS HTI
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади для клубів та дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості металлогалогенних лампMaxi SharXS HTI
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача та ефективність;
- миттєве запалення з гарячого стану;
- підтримка керування яскравістю;
- міцний цоколь.
Техніка безпеки при роботі з газорозрядними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Як в гарячому, так і в холодному стані, ксенонові лампи Xstage повинні знаходитися в захисних оболонках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 105 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 750 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 200000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321334947 |
| Цоколь | SFc15.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 915 ₴



