OSRAM Baby SharXS HTI 575W/D5/56 SFc10-4 Лампа металогалогенна короткодугова
Потужність – 575 ват. Світловий потік – 43 000 люмен. Колірна температура – 5600K. Термін служби – 500 годин.
Застосування Osram Baby SharXS HTI
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості газорозрядних ламп SharXS
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача та ефективність;
- чутливі до нагрівання області покриті захисним шаром;
- миттєве запалення з гарячого стану.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Світловий потік | 43000 лм |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Максимальна колірна температура | 5600 К |
| Тип лампи | Металогалогова |
| Рефлектор | Ні. |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Напруга | 95 В |
| Потужність | 575 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321129345 |
| Цоколь | SFc104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 869 ₴



