OSRAM SHARX 1200W Brilliant Лампа металогалогенна короткодугова
Потужність – 1 200 ватт. Світловий потік – 105 000 люмен. Колірна температура – 6100K. Термін служби – 750 годин.
Застосування Osram SharXS HTI
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості газорозрядних ламп SharXS
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача та ефективність;
- чутливі до нагрівання області покриті захисним шаром;
- миттєве запалення з гарячого стану.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6100 К |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 90 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 750 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 105000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899562622 |
| Цоколь | SFc104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 793 ₴



