Lok-it! 1700W/PS металогалогенна лампа
26 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052899965201
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM Lok-it! 1700/PS Металогалогенна лампа з фіксуючим механізмом
. Використовується в розважальній сфері.
- Потужність - 1 700 ват.
- Світловий потік - 135 000 люмен.
- Напруга ; 85 вольт.
- Термін служби - 750 годин.
Застосування ламп серії Osram Lok-it!
- рухомі голови і прожектори в концертних залах;
- світлові прилади клубів і дискотек.
Особливостіламп серії Osram Lok-it!
Спеціальний фіксуючий механізм цоколя, дозволяє швидко замінити лампу і надійно фіксує її при транспортуванні і роботі освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 85 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 750 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 135000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899965201 |
| Цоколь | PGJX28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 910 ₴



