OSRAM Lok-it! 1000/PS Металогалогенна лампа з фіксуючим механізмом
Потужність – 1 000 ватт. Світловий потік – 85 000 люмен. Напруга – 85 вольт. Термін служби – 950 годин.
Застосування ламп серії Lok-it!
- рухомі голови і прожектори в концертних залах;
- світлові прилади клубів і дискотек.
Особливості
Спеціальний фіксуючий механізм цоколя, дозволяє швидко замінити лампу і надійно фіксує її при транспортуванні і роботі освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 85 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 950 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 85000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899965157 |
| Цоколь | PGJX36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 164 ₴



