Osram Lok;it! 1200W 80V/32/P50 Металогалогенна лампа з фіксуючим механізмом
Використовується в розважальній сфері.
Характеристики лампи Osram Lok-it! 1200W 80V/32/P50:
- Потужність - 1 200 ватт;
- Світловий потік - 37 500 люмен;
- Напруга ; 80 вольт;
- Термін служби - 250 годин.
Застосування ламп серії Lok-it!
- рухомі голови і прожектори в концертних залах;
- світлові прилади клубів і дискотек.
Особливостілампи Osram Lok-it! 1200W 80V/32/P50
Спеціальний фіксуючий механізм цоколя, дозволяє швидко замінити лампу і надійно фіксує її при транспортуванні і роботі освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 80 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 120 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 129.5 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 37500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321382795 |
| Цоколь | PGJX50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 229 ₴



