Lok-it! 700W/75/P28 HTI металлогалогенная лампа
14 645 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321510549
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM LOK-IT HTI 700W/75/P28 Металогалогенна лампа з фіксуючим механізмом
Потужність – 700 ватт. Світловий потік – 50 000 люмен. Напруга– 100 вольт. Термін служби – 750 годин.
Застосування ламп серии Lok-it!
- рухомі голови та прожектори в концертних залах;
- світлові прилади для клубів та дискотек.
Особливості
Спеціальний фіксуючий механізм цоколя, дозволяє швидко замінити лампу і надійно фіксує її при транспортуванні і роботі освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 100 В |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 750 годин |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Рефлектор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 50000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321510549 |
| Цоколь | PGJX28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 645 ₴



