OSRAM HTI 4000W/DE VS1 Лампа металогалогенна короткодугова
Характеристики лампи Osram HTI 4000W/DE:
- Потужність - 4000 ватт;
- Світловий потік - 360000 люмен;
- Колірна температура - 6300 K;
- Термін служби - 500 годин;
Застосування лампиОсрам HTI 4000W/DE:
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка;
Особливості лампиOsram HTI 4000W/DE:
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача і ефективність;
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6300 К |
| Потужність | 4000 Вт |
| Напруга | 105 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 360000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300519845 |
| Цоколь | S25.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 042 ₴



