OSRAM HTI 705W/SE 700W GY9.5 10x1 Лампа металогалогенна короткодугова
Потужність – 700 ват. Світловий потік – 59 000 люмен. Колірна температура – 5500K. Термін служби – 500 годин.
Застосування HTI 1 200W/SE XS
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача і ефективність.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 70 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 59000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300618074 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 146 ₴



