OSRAM HTI 152W GY9.5 12X1 Лампа металогалогенна короткодугова
Потужність – 152 ват. Світловий потік – 10 000 люмен. Колірна температура – 5000K. Термін служби – 2 000 годин.
Застосування HTI 152W
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості
- коротка світлова дуга;
- висока яскравість, світлова віддача і ефективність.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Потужність | 152 Вт |
| Напруга | 90 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300461519 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴



