OSRAM HSR 575/72 575W GX9.5 Металогалогенна лампа з зовнішньою колбою
Характеристики лампи Osram HSR 575/72 575W GX9.5:
- Потужність - 575 W;
- Світловий потік - 49000 люмен;
- Колірна температура - 7200 K;
- Термін служби - 1000 годин;
Застосування лампи Osram HSR 575/72:
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливостілампи Osram HSR 575/72:
- зовнішня колба для простоти використання;
- збільшений термін служби.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи HSR можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 7200 К |
| Потужність | 575 Вт |
| Напруга | 95 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 49000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321662583 |
| Цоколь | GX9.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴



