Металогалогенна лампа OSRAM SIRIUS HRI 330W XL Газорозрядна лампа високого тиску з рефлектором
Потужність – 330 ват. Світловий потік – 16 500 люмен. Колірна температура – 7250K. Термін служби – 1 500 годин.
Особливості ламп SIRIUS
- удосконалена лампова пальник допускає роботу лампи в будь-якому просторовому положенні;
- малі габарити лампи для легких і компактних обертових світлових приладів;
- висока яскравість завдяки дуже короткою світловий дузі і великому тиску;
- електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА);
- підвищений термін служби;
- проста заміна лампи.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи SIRIUS HRI® можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 330 Вт/год |
| Світловий потік | 16500 лм |
| Термін служби ламп | 1500 годин |
| Максимальна колірна температура | 7250 К |
| Тип лампи | Металогалогова |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Напруга | 65 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899195431 |
| Цоколь | Any |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 782 ₴



