Sirius HRI 190+ металогалогенна лампа з рефлектором
8 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321866592
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM SIRIUS HRI 190W+ Газорозрядна лампа високого тиску з рефлектором
Потужність – 190 ват. Світловий потік – 8 100 люмен. Колірна температура – 8200K. Термін служби – 3 000 годин.
Особливості ламп SIRIUS
- удосконалена лампова пальник допускає роботу лампи в будь-якому просторовому положенні;
- малі габарити лампи для легких і компактних обертових світлових приладів;
- висока яскравість завдяки дуже короткою світловий дузі і великому тиску;
- електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА);
- підвищений термін служби;
- проста заміна лампи.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи SIRIUS HRI® можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 190 Вт |
| Напруга | 70 В |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Максимальна колірна температура | 8200 К |
| Розміри | |
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина | 54.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321866592 |
| Цоколь | Any |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8100 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 653 ₴



