Sirius HRI 132 металогалогенна лампа з рефлектором
7 392 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052899028708
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM SIRIUS HRI 132W Газорозрядна лампа високого тиску з рефлектором
Потужність – 132 ват. Світловий потік – 5 150 люмен. Колірна температура – 9200K. Термін служби – 6 000 годин.
Особливості ламп SIRIUS
- удосконалена лампова пальник допускає роботу лампи в будь-якому просторовому положенні;
- малі габарити лампи для легких і компактних обертових світлових приладів;
- висока яскравість завдяки дуже короткою світловий дузі і великому тиску;
- електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА);
- підвищений термін служби;
- проста заміна лампи.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи SIRIUS HRI® можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 132 Вт/год |
| Світловий потік | 5150 лм |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Тип лампи | Металогалогова |
| Рефлектор | Да |
| Тип цоколя | Одноцокольний |
| Напруга | 62 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899028708 |
| Максимальна колірна температура | 9200 К |
| Цоколь | Any |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 392 ₴



