


Osram HSD 250W/80 4ArXS95V GY9.5 металлогалогенна лампа
7 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321625786
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM 4ArXS HSD 250W/80 GY9.5 Металогалогенна лампа з короткою світловою дугою
Потужність – 250 вт. Світловий потік – 17 000 люмен. Колірна температура – 8000K. Термін служби – 3 000 годин.
Застосування HSD 4ArXS 250W/60
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади клубів і дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості
- зовнішня колба для простоти використання;
- коротка дуга;
- підвищений термін служби;
- висока термічна стійкість.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи HSD можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 8000 К |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 95 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 17000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321625786 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 596 ₴



