HMI Digital 1200W 100V G38 металогалогенна лампа
10 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052899984196
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металогалогенна одноцокольна лампа Osram HMI Digital 1200W 100V G38
. Застосовується у сфері розваг та ТБ.
- Потужність - 1 200 ватт.
- Напруга - 100 В
- Світловий потік - 110 000 люмен.
- Колірна температура - 6000K.
- Тип цоколя - G38
- Термін служби - 1 000 годин.
Сфера застосування лампи Osram HMI Digital 1200W
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливостілампи Osram HMI Digital 1200W
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампамиOsram HMI Digital
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи виділяється ртуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 100 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G38 |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 110000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899984196 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 167 ₴



