Osram HSD 150W/70 4ArXS 97V G12 металлогалогенна лампа
6 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321625847
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM 4ArXS HSD 150W/70 G12 FHS1 Металогалогенна лампа з короткою світловою дугою
Потужність – 150 ватт. Світловий потік – 12 000 люмен. Колірна температура – 7000K. Термін служби – 3 000 годин.
Застосування HSD 4ArXS 150W/70
- концертні та театральні світлові прилади;
- світлові прилади для клубів та дискотек;
- архітектурна підсвітка.
Особливості
- зовнішня колба для простоти використання;
- коротка дуга;
- підвищений термін служби;
- висока термічна стійкість.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи HSD можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 97 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G12 |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321625847 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 012 ₴



