HMI Digital 4000W 200V GX38 металогалогенна лампа
23 413 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052899984301
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OSRAM HMI DIGITAL 4000W 200V GX38 Одноцокольна металогалогенна лампа
Важливо: позиціонується виробником як заміна лампи OSRAM HMI 4000 W/SE
- Потужність - 4000 вт.
- Напруга - 200 В
- Світловий потік - 380 000 люмен.
- Колірна температура - 6000K.
- Тип цоколя -GX38
- Термін служби - 500 годин.
Сфера застосування лампи Osram HMI Digital 4000W
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливостілампи Osram HMI 4000W Digital
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампамиOsram HMI Digital
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня.
При руйнуванні лампи виділяється ртуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 4000 Вт |
| Напруга | 200 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899984301 |
| Цоколь | GX38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 413 ₴



