OSRAM HMI 24000W/DXS VS1 Двоцокольна газоразрядна лампа
Потужність – 24 000 ватт. Світловий потік – 2 300 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 500 годин.
Застосування Osram HMI 24 000W DXS
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 24000 Вт |
| Напруга | 280 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 83 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321355805 |
| Світловий потік | 2300000 лм |
| Цоколь | S30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 950 ₴



