OSRAM HMI 2500W/S XS VP Двоцокольна металогалогенна лампа
Застосовується у сфері розваг та ТБ.
Потужність – 2 500 ватт. Світловий потік – 240 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 500 годин.
Застосування HMI 2500W S XS :
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 115 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 31.5 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300025780 |
| Цоколь | SFa2112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 826 ₴



