Osram HMI 800W/SE UVS 800W 95V G22. Одноцокольна металогалогенна лампа
Застосовується у сфері розваг та ТБ.
Потужність – 800 ватт. Світловий потік – 65 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 1000 годин.
Застосування HMI 800W/SE
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 95 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G22 |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 65000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899087125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 079 ₴



