HMI 200W/SE 200W 70V GZY9.5 металогалогенна лампа
4 992 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4052899152618
+380 (95) 857-72-23
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Osram HMI 200W/SE 200W 70V GZY9.5 Одноцокольна металогалогенна лампа
Застосовується у сфері розваг та ТБ.
Потужність – 200 ватт. Світловий потік – 16 000 люмен. Колірна температура – 6000K. Термін служби – 200 годин.
Застосування HMI 200W/SE
- освітлювальні прилади TV-студій;
- концертні та театральні світлові прилади;
- освітлення знімальних майданчиків в кінематографі і професійної фотографії.
Особливості
- колірна температура близька до денного світла;
- можливість регулювання яскравості ;
- хороша передача кольору (Ra > 90)
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання до прийнятного рівня. При руйнуванні лампи ртуть виділяється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 70 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Термін служби ламп | 200 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899152618 |
| Цоколь | GZY9.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 992 ₴



