Osram 93734 CP/77 1000W 240V G9.5 Лампа галогенна студійна
1 274 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4050300350073
Osram 93734 CP/77 1000W 240V G9.5 Лампа галогенна виоковольтна з регулюванням яскравості
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві, на телебаченні та радіо в сфері розваг.
Потужність лампи 1000 Вт, світловий потік при цьому 23000 лм. Колірна температура випромінюваного лампою світла 3200К. Ресурс 300 ч. В якості контактної групи використовується так звана 2 PINS (двухштырьковая).
Конструкція лампи Osram 93734 1000W 240V передбачає роботу в будь-якому положенні.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя 2 PINS
-напруга 240В
-потужність 1000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 23000 лм
-ресурс лампи складає 300 годин
-діаметр лампи 20 мм
-довжина лампи 102 мм
-кількість в упаковці 12 шт.
Лампа Osram 93734 1000W 240V . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G9.5 |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 23000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300350073 |
- Ціна: 1 274 ₴



