Osram 64818 CP/99 20000W 230V G38 4X1 BCM Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні.
Потужність лампи 20000 Вт, світловий потік при цьому збільшений до 580000 лм. Колірна температура випромінюваного лампою світла 3200К. Ресурс 350 ч. В цій лампі використовується цоколь типу G38.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G38
-напруга 230 В
-потужність 20000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 580000 лм
-ресурс лампи складає 350 годин
-діаметр лампи 100 мм
-довжина лампи 550 мм
-кількість в упаковці 4 шт.
Лампа Osram 64818 20000W 230V G38 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
В продуктовой линейке средне- высоковольтных галогенных ламп Osram среди однотипных по электрическим параметрам ламп можно выбрать оптимальный вариант именно для Ваших нужд, т.к. цветовая температура варьируется в зависимости от сценария использования.
-3400К для максимальной светоотдачи
-3200К для профессионального кино- и телепроизводства
-3000К и 2900К для областей применения, где в приоритете повышенный ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 20000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G38 |
| Термін служби ламп | 350 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 580000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321792051 |
- Ціна: 112 395 ₴



