Osram 64815 CP/83 10000W 230V G38 6X1 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні.
Потужність лампи 10000 Вт, світловий потік при цьому збільшений до 285000 лм. Колірна температура випромінюваного лампою світла 3200К. Ресурс 350 ч. В цій лампі використовується цоколь типу G38.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G38
-напруга 230 В
-потужність 10000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 285000 лм
-ресурс лампи складає 350 годин
-діаметр лампи 80 мм
-довжина лампи 400 мм
-кількість в упаковці 6 шт.
Лампа Osram 64815 10000W 230V G38 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 10000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G38 |
| Термін служби ламп | 350 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 285000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4050300780696 |
- Ціна: 39 635 ₴



