Osram 64743 FEL 1000W 120V G9.5 Лампа галогенна студійна
2 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4008321225702
Osram 64743 FEL 1000W 120V G9.5 12X1 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні. Важливою відмінною особливістю цієї лампи є збільшений до 27500 лм світловий потік і колірна температура 3200К. При таких показниках ресурс лампи цієї становить 300 ч. В цій лампі використовується цоколя G9.5.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G9.5
-напруга 120 В
-потужність 1000 Вт
-колірна температура 3200К
-світловий потік 27500 лм
-ресурс лампи складає 300 годин
-діаметр лампи 20 мм
-довжина лампи 101 мм
-кількість в упаковці 12 шт.
Лампа Osram 64743 1000W 120V G9.5 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 120 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G9.5 |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 27500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321225702 |
- Ціна: 2 275 ₴



