Osram 64670 T/25 500W 230V GY9.5 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні. Особливістю лампи є покращена до класу C енергоефективність.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя GY9.5
-напруга 230 В
-потужність 500 Вт
-колірна температура 3000К
-світловий потік 11000 лм
-ресурс лампи складає 300 годин
-діаметр лампи 23 мм
-довжина лампи 90 мм
-кількість в упаковці 12 шт
Лампа Osram 64670 230V 500W GY9.5 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
-театральному та сценічному освітлювальному обладнанні
-приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321624017 |
- Ціна: 1 374 ₴



