Osram 64680 500W 230V GY9.5 12X1 Галогенна студійна лампа
Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні. Відмінною особливістю цієї моделі є високий світловий потік і поліпшена до класу В енергоефективність.
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя GY9.5
-напруга 230 В
-потужність 500 Вт
-колірна температура 3200 До
-світловий потік 14500 лм
-ресурс лампи складає 50 годин
Лампа Osram 64680 230V 500W GY9.5 застосовуються в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп Osram
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп Osram серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400 До для максимальної світловіддачі
-3200 До професійного кіно - і телевиробництва
-3000 До 2900 До для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп Osram обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, тому що це призведе до її нерівномірного нагрівання в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Лампи цієї серії можна використовувати тільки в закритих корпусах приладів, для яких вони призначені. Спеціальні фільтри і щитки повинні знижувати ультрафіолетове випромінювання і захищати від випадання частин або осколків лампи.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора Osram в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Мексика |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 50 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 14500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4008321098573 |
- Ціна: 1 257 ₴



