Високовольтна галогенна лампа OSRAM 64504 150W 240V G6.35. Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні .
Характеристики лампи:
-тип лампи
-тип цоколя G6.35
-напруга 240 В
-потужність 150 Вт
-колірна температура 3200 До
-світловий потік 4000 лм
-ресурс лампи становить 25 годин
Лампа OSRAM 64504 240V 150W G6.35 застосовуються в
-професійному кіновиробництві
-телевізійних студійних освітлювальних приладах
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп OSRAM
У продуктовій лінійці середньо - високовольтних галогенних ламп OSRAM серед однотипних по електричним параметрам ламп можна вибрати оптимальний варіант саме для Ваших потреб, тому що колірна температура варіюється в залежності від сценарію використання.
-3400К для максимальної світловіддачі
-3200К для професійного кіно - і телевиробництва
-3000К і 2900К для областей застосування, де в пріоритеті підвищений ресурс лампи
При використанні ламп OSRAM обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника на упаковці.
При роботі температура колби галогенною лампи досягає 500 градусів. Встановлюючи лампу, використовуйте рукавички, щоб уникнути забруднення колби, оскільки це призведе до нерівномірного нагріву в процесі роботи і, відповідно, передчасного виходу з ладу.
Цю та багато інших лампи Ви можете придбати в магазині офіційного дистриб'ютора OSRAM в Україні FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | G6.35 |
| Термін служби ламп | 25 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899101678 |
- Ціна: 877 ₴



