Osram 64748 240V XS 1000W GY9.5 галогенна лампа
2 211 ₴
- В наявності
- Код: 4052899545380
Високовольтна галогенна лампа OSRAM 64748 XS 1000W 240V GY9.5 . Використовується в якості джерела світла в освітлювальному обладнанні в професійному кіновиробництві та на телебаченні.
Важливо: галогенні лампи допускається використовувати виключно в призначених для них світильниках, обладнаних захисними пристроями (сітками тощо)
Характеристики лампи:
-тип лампи -тип цоколя GY9.5 -напруга 240 В -потужність 1000 Вт -колірна температура 3200К -світловий потік 25000 лм -ресурс лампи складає 250 годин -діаметр лампи 22.23 мм -довжина лампи 95 мм -кількість в упаковці 12 шт.
Лампа OSRAM 64748 XS 1000W 240V GY9.5 . Застосовується в
-професійному кіновиробництві -телевізійних студійних освітлювальних приладах -театральному та сценічному освітлювальному обладнанні -приладах, використовуваних в сфері розваг
Особливості середньо - високовольтних галогенних ламп OSRAM
В продуктовой линейке средне- высоковольтных галогенных ламп OSRAM среди однотипных по электрическим параметрам ламп можно выбрать оптимальный вариант именно для Ваших нужд, т.к. цветовая температура варьируется в зависимости от сценария использования. -3400К для максимальной светоотдачи -3200К для профессионального кино- и телепроизводства -3000К и 2900К для областей применения, где в приоритете повышенный ресурс лампы
При использовании ламп OSRAM обязательно следуйте рекомендациям производителя на упаковке. При работе температура колбы галогенной лампы достигает 500 градусов. Устанавливая лампу, используйте перчатки, чтобы избежать загрязнения колбы, т.к. это приведет к ее неравномерному нагреву в процессе работы и, соответственно, преждевременному выходу из строя. Эту и многие другие лампы Вы можете приобрести в магазине официального дистрибьютора OSRAM в Украине FORTE-BLUES.IN.UA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Рефлектор | Ні |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | GY9.5 |
| Термін служби ламп | 250 годин |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 25000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4052899545380 |
- Ціна: 2 211 ₴



